Ogłoszenia parafialne - 26 Niedziela zwykła – 29 września 2019r.
 1. Dzisiaj dwudziesta szósta Niedziela zwykła. We wtorek rozpoczynamy miesiąc październik, a wraz z nim Nabożeństwa Różańcowe. Październik został ogłoszony Nadzwyczajnym Miesiącem Misyjnym i w związku z tym będziemy modlić się na różańcu w intencji Misji na całym świecie. Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00. Zapraszamy dorosłych, młodzież, dzieci, a szczególnie te przygotowujące się do 1 Komunii Św. i kandydatów do Bierzmowania.
 2. Dzisiaj, o godz. 14.30, zapraszamy do Domu Katechetycznego młodzież, na kolejne Spotkanie Młodych.
 3. Jutro, w poniedziałek, w kościele, zbiórka ministrantów o godz. 16.30.
 4. Siostry Karmelitanki zapraszają do wspólnego świętowania uroczystości św. Teresy od Dzieciątka Jezus – swojej patronki. Msza Św. w klasztorze Sióstr przy ul. Reymonta 44, we wtorek, 1 października, o godz. 17.00.
 5. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
 6. Również w środę, 2 października, o godz. 16.30 odbędzie się w Domu Katechetycznym spotkanie Kręgu Biblijnego, a w kościele o godz. 17.00, odbędzie się spotkanie kandydatów do Bierzmowania.
 7. W tym tygodniu przypada 1 Czwartek, 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W czwartek, Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30, po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu, aż do godz. 17:30. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 18:00. Spowiedź św. rano i po południu od godz. 17.00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych. W piątek i sobotę kapłan uda się z Komunią Św. do chorych od godz. 8:00.
 8. W piątek, 4 października przypada wspomnienie św. Franciszka z Asyżu. O godz. 17.00, w kaplicy św. Rozalii przy ul. Mysłowickiej, zostanie odprawione specjalne nabożeństwo dla miłośników zwierząt i ich podopiecznych.
 9. W ubiegłym tygodniu Związek małżeński w naszym kościele zawarli : Andrzej Sobolewski i Katarzyna Matysek. Nowych małżonków będziemy polecać opiece Matki Pięknej Miłości w najbliższą środę, podczas Nowenny.
 10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
 11. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Dariusz Kołtonowski – lat 55, +Czesław Bernacki – lat 82, +Pelagia Łata – lat 88, +Marian Małek – lat 62, +Halina Golec – lat 89 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…