Ogłoszenia parafialne - 27 Niedziela zwykła – 06.10.2019r.
  1. Przypominamy, że Nabożeństwa Różańcowe w tygodniu o godz. 17.30, a w niedziele po Mszy Św. o godz. 16.00.
  2. Dzisiaj, przy wyjściu z kościoła, możemy złożyć do puszek Caritas, ofiarę na Dzieła Miłosierdzia wobec ubogich i potrzebujących.
  3. Dzisiaj również, zapraszamy o godz. 14.00, na wspólne ognisko przy Domu Katechetycznym, Rodziców z dziećmi, a szczególnie tymi , które przygotowują się do 1 Komunii Św.
  4. Jutro, w poniedziałek, 7 października, o godz. 16.30 w kościele, odbędzie się zbiórka ministrantów. Zapraszamy nowych chętnych.
  5. We wtorek, 8 października, o godz. 16.00, w Domu Katechetycznym, odbędzie się spotkanie Sodalicji Mariańskiej, na które zapraszamy także wszystkich Czcicieli Matki Najświętszej.
  6. Również we wtorek, o godz. 18.00, w Domu Katechetycznym, odbędzie się spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  7. W środę o godzinie 18.00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. Na tę właśnie Mszę Św. o godz. 18.00, która będzie połączona ze specjalną katechezą, zapraszamy Rodziców młodzieży – kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  8. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. Zbiorowa Rocznicowa – możemy zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji urodzin, rocznicy Ślubu, Chrztu i imienin.
  9. W sobotę, 12 października, w naszym kościele, odbędą się Obchody ku czci św.Huberta oraz z okazji 60 – lecia Koła Łowieckiego „Bażant” w Siemianowicach Śląskich.
  10. W przyszłą niedzielę, 13 października, przypada 19 Dzień Papieski. Wydarzenie to przeżyjemy pod hasłem „Wstańcie, chodźmy!”. Hasło to ma przypominać 40-lecie pielgrzymki papieża Jana Pawła 2 do Polski, w 1979 roku . W tym dniu ofiara do puszek, na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, która przyznaje stypendia zdolnej młodzieży pochodzącej z niezamożnych rodzin, z małych miast i terenów wiejskich.
  11. Szczególne podziękowania kierujemy do Darczynców z ubiegłego tygodnia – Pani Haliny Besser oraz Państwa Aleksandry i Tadeusza Szostak. Bóg Zapłać!
  12. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
  13. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli +Henryk Derda – lat 67 , +Stefan Kuchna – lat 59. Polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  14. W środę, 9 października, na Rynku w Czeladzi, o godz. 16.30, odbędzie się publiczny Różaniec w intencji o odnowę moralną Narodu Polskiego. Serdecznie zapraszamy.