Ogłoszenia parafialne - 31 Niedziela zwykła – 03.11.2019r.
  1. Dzisiejsza taca, zostanie przeznaczona na potrzeby Misji na całym świecie. Za złożone ofiary składamy serdeczne: Bóg Zapłać!
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. Zbiorowa Rocznicowa – możemy zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji Urodzin, rocznicy Ślubu, Chrztu i Imienin.
  3. Przypominamy, iż do dnia 8 listopada, za nawiedzenie cmentarza, można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami. Dzisiaj Wypominki Oktawalne z Różańcem za Zmarłych, po Mszy Św. o godz. 16.00, natomiast w tygodniu, do soboty 9 listopada włącznie, o godz. 17.00.
  4. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek miesiąca. O godz. 7.30 Msza Św. o święte i liczne powołania kapłańskie, zakonne i misyjne – od ŻR i SM. Po Mszy Św. całodzienne wystawienie NS do godz. 17.00.
  5. W piątek, 8 listopada, kapłan odwiedzi chorych z Komunią Św. od godz. 8.00.
  6. W przyszłą niedzielę, 10 listopada, przypada 11 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym Organizacja Kościół w Potrzebie zachęca do modlitwy w intencji Sudanu Południowego i zbiórki środków finansowych na pomoc tamtejszej ludności. Zbiórka do puszek odbędzie się przy wyjściu z kościoła.
  7. Składamy podziękowania Darczyńcy z ubiegłego tygodnia : Pani Mariannie Delipacy. Bóg Zapłać!
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności, odszedł śp.+Romuald Kocot – lat 81. Polecajmy go oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…