Ogłoszenia parafialne - 32 Ndz.zwykła – 10.11.2019r.
  1. Dzisiaj przypada 11 Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. W związku z tym Organizacja Kościół w Potrzebie zachęca do modlitwy w intencji Sudanu Południowego i zbiórki środków finansowych na ten cel. Ofiarę do puszek możemy złożyć przy wyjściu z kościoła.
  2. Jutro, w poniedziałek, 11 listopada, Narodowe Święto Niepodległości, obchodzone dla upamiętnienia odzyskania niepodległości przez Polskę w 1918 r., po 123 latach zaborów (1795–1918). To już 101 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Pamiętajmy w modlitwie o naszej Ojczyźnie. Msze Św. o godz. 7.00, 10.00 (uroczysta Msza w intencji Ojczyzny), 16.00 i 18.00. Kancelaria będzie nieczynna, a sprawy pilne możemy zgłaszać na podane przy Kancelarii numery telefonów.
  3. We wtorek, 12 listopada, w Domu Katechetycznym, odbędą się spotkania : o godz. 16.00 - Sodalicji Mariańskiej i Czcicieli Matki Bożej, a o godz. 18.00 – Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  4. W środę, o godz. 18: 00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  5. Za tydzień 3 niedziela miesiąca. Będziemy modlić się za Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tacę, zostaną przeznaczone na prowadzone i planowane prace remontowe w naszej świątyni.
  6. Składamy podziękowania Darczyńcom indywidualnym z ubiegłego tygodnia – Państwu Kwiatkowskim z ul. Szpitalnej. Bóg Zapłać!
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Zmarli : +Henryk Pawełek – lat 72, +Alina Nowicka – lat 68, +Maria Duszyc – lat 78, +Wiesława Baran – lat 94 - polecajmy go oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…