34 NIEDZIELA ZWYKŁA - UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA – 24.11.2019r.
  1. Dzisiaj trzydziesta czwarta Niedziela zwykła. Ostatnia Niedziela Roku Liturgicznego. Obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Oddajemy siebie, swoje życie oraz całą ludzkość Jezusowi Królowi.
  2. Za tydzień pierwsza Niedziela Adwentu. Już dzisiaj serdecznie zachęcamy dzieci, młodzież i wszystkich wiernych do udziału w Mszach św. Roratnich od poniedziałku 2 grudnia. Roraty będą w tygodniu od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.
  3. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. Przed tygodniem przeżywaliśmy 3 niedzielę miesiąca. Taca ,,Dar serca” wyniosła : 5590 złotych. Wszystkim Ofiarodawcom dziękujemy. Składamy również podziękowania Darczyńcom z ubiegłego tygodnia : Pani Irenie Lempa z ul. M.Auby, Państwu Augustynowi i Stanisławie Dziewońskim z ul. M.Auby, Państwu Łucji i Januszowi Lewandowskim z ul. Bytomskiej oraz anonimowemu Darczyńcy z ul. Katowickiej. Bóg Zapłać!
  5. We wtorek, 26 listopada, o godz. 16.00, w Domu Katechetycznym, odbędzie się spotkanie Sodalicji Mariańskiej oraz Czcicieli Matki Bożej. Serdecznie zapraszamy.
  6. Zapraszamy do współpracy osoby które chciałyby pomóc w dekorowaniu ołtarza. Mile widziane dary ofiarne w postaci kwiatów lub ofiary pieniężne na kwiaty. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z organistą Grzegorzem Biernackim.
  7. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania odbędzie się w czwartek, 28 listopada, o godz. 17.00 w kościele.
  8. Kierujemy serdeczne podziękowania do wszystkich, którzy włączyli się w akcję Caritas na rzecz ubogich w ubiegłym tygodniu. Przyniesione do kościoła Tytki charytatywne zostaną przekazane ubogim z naszej parafii. Bóg zapłać za otwarte serca i obfite dary.
  9. W piątek, 29 listopada, o godz. 18.00, Msza Św. zbiorowa za zmarłych. Zachęcamy do zgłaszania intencji, także bezpośrednio przed Mszą Św.
  10. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia, a Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, dużo zdrowia, pomyślności i opieki Matki Bożej na dalsze lata życia. Szczęść Boże.