Ogłoszenia duszpasterskie – Niedziela Chrztu Pańskiego – 12.01.2020r.
  1. Trwa Wizyta Duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom za życzliwe i miłe przyjęcie kapłana podczas kolędy oraz złożone ofiary przeznaczone na cele ogólnokościelne i planowane prace remontowe w naszej świątyni. W tym tygodniu naszych parafian odwiedzimy w następującym porządku …….. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły lub nie będą mogły przyjąć kolędy w podanym porządku, mogą po każdej Mszy św. w niedzielę lub w tygodniu po Mszy św. o 18.00, ustalić dogodny dla nich dzień i godzinę wizyty.
  2. Dzisiaj Święto Chrztu Pańskiego, które jest przypomnieniem chrztu Jezusa w Jordanie i zapowiedzią sakramentu chrztu. Kończy się okres Bożego Narodzenia. Od jutra rozpoczynamy tzw. okres zwykły. Kościół nie obchodzi w nim jakiejś szczególnej tajemnicy Chrystusa, ale rozważa całą pełnię tajemnicy naszego Pana. W sobotę rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
  3. We wtorek 14 stycznia, o godz. 16.00, zapraszamy do Domu Parafialnego, na spotkanie Sodalicji Mariańskiej i Czcicieli Matki Najświętszej.
  4. W środę, o godz. 18.00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  5. Za tydzień przypada 3 niedziela miesiąca. Będziemy modlić się w intencji Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tacę, zostaną przeznaczone na planowane prace remontowe w naszej świątyni.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny również na stoliku z prasą.
  7. W najbliższą niedzielę, o godz. 11.15 zostanie odprawiona Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin. Mszę za Dostojnego Solenizanta zamówiła Akcja Katolicka.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Ryszard Wolniaczyk – lat 71, +Jadwiga Dziewic – lat 73, +Jadwiga Chojnacka – lat 83 - polecajmy Ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…