Ogłoszenia duszpasterskie – 2 Niedziela Zwykła – 19.01.2020r.
  1. Trwa Wizyta Duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom za życzliwe i miłe przyjęcie kapłana podczas kolędy oraz za złożone ofiary przeznaczone na cele ogólnokościelne i planowane prace remontowe w naszej świątyni. W tym tygodniu naszych parafian odwiedzimy w następującym porządku …….. Rodziny, które z różnych powodów nie mogły lub nie będą mogły przyjąć kolędy w podanym porządku, mogą po każdej Mszy św. w niedzielę lub w tygodniu po Mszy św. o 18.00, ustalić dogodny dla nich dzień i godzinę wizyty.
  2. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca. Modlimy się w intencji Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na planowane prace remontowe w naszej świątyni.
  3. Dzisiaj również o godz. 11.15 zostanie (została) odprawiona Msza św. w intencji ks. Proboszcza z okazji imienin, zamówiona przez Akcję Katolicką i Żywy Różaniec. Modlimy się o zdrowie, dary Ducha Św. i potrzebne Łaski dla Drogiego Solenizanta. Naszą modlitwą ogarniamy też kolejnego Solenizanta - ks. Mariusza. W sposób szczególny za Solenizantów będziemy się modlić w środę podczas Nowenny.
  4. W środę, 22 stycznia o godz. 18:00, Msza święta połączona z Nowenną do Matki Bożej Pocieszenia oraz sprawowana ku czci Świętego Szarbela. Podczas Mszy św. namaszczenie olejem i ucałowanie relikwii św. Szarbela. Jak zwykle możemy zamawiać intencje zbiorowe w różnych potrzebach. We wtorek obchodzimy Dzień Babci, a w środę – Dzień Dziadka, może więc warto byłoby zamówić intencję i pomodlić się za nich podczas środowej Nowenny.
  5. Rycerze Kolumba serdecznie dziękują rodzinom za ugoszczenie i przyjęcie na nocleg uczestników Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek. Bóg zapłać.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  8. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Władysław Kaczmarczyk – lat 78, +Lucyna Dolińska – lat 83, +Wanda Popek – lat 73 - polecajmy Ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…