Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Ofiarowania Pańskiego 2.02.2020r
  1. Przeżywamy święto Ofiarowania Pańskiego. Jest to również Dzień Życia Konsekrowanego. Modlimy się o nowe powołania do życia zakonnego z naszej parafii i diecezji. Ofiary zbierane dzisiaj przy wyjściu z kościoła do puszek, są przeznaczone na wsparcie żeńskich zakonów klauzurowych.
  2. Trwa Wizyta Duszpasterska. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom za życzliwe i miłe przyjęcie kapłana podczas kolędy oraz za złożone ofiary przeznaczone na cele ogólnokościelne i planowane prace remontowe w naszej świątyni. W tym tygodniu naszych parafian odwiedzimy w następującym porządku... Rodziny, które z różnych powodów nie mogły lub nie będą mogły przyjąć kolędy w podanym porządku, mogą po każdej Mszy św. w niedzielę lub w tygodniu po Mszy św. o 18.00, ustalić dogodny dla nich dzień i godzinę wizyty.
  3. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. W tym tygodniu przypadają : pierwszy czwartek i piątek miesiąca. W czwartek, Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30. Po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 18:00. W piątek kapłan uda się z Komunią Św. do chorych od godziny 8:00.
  5. Zapraszamy osoby chętne do pomocy w wyniesieniu choinek oraz demontażu szopki w poniedziałek, 3 lutego o godz. 9.30 oraz w środę 5 lutego o godz. 9.00.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela ", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli : śp. +Kazimierz Bąk - lat 81, +Aniela Głowa - lat 93, +Anna Sornik - lat 87, +Sabina Gacek - lat 80, +Piotr Kita – lat 48 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…