Ogłoszenia duszpasterskie – 5 Niedziela Zwykła – 09.02.2020r.
  1. Jutro w poniedziałek, zakończenie Wizyty Duszpasterskiej. W tym ostatnim dniu wizyty naszych parafian odwiedzimy w następującym porządku:
    • Grodziecka bloki 54,56,58,60,62,64 - 1 ksiądz
    • Miasta Auby blok 4 od góry - 2 ksiądz
    • Miasta Auby blok 4 od dołu - 3 ksiądz
    Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim parafianom, za życzliwe przyjęcie kapłanów podczas kolędy oraz złożone ofiary.
    Rodziny, które z różnych powodów nie mogły przyjąć kolędy, mogą po każdej Mszy św. w niedzielę lub w tygodniu po Mszy św. o 18.00, ustalić dogodny dla nich dzień i godzinę wizyty.
  2. We wtorek, 11 lutego, o godz. 16.00, w Domu Parafialnym, odbędzie się spotkanie Sodalicji Mariańskiej i Czcicieli MB. Również we wtorek, o godz. 18.00, w Domu Parafialnym, odbędzie się spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej.
  3. W środę, o godz. 18.00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. Za tydzień przypada 3 niedziela miesiąca. Będziemy modlić się w intencji Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane tego dnia na tacę, zostaną przeznaczone na planowane prace remontowe w naszej świątyni.
  5. Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli przy pracach zawiązanych z demontażem szopki i wyniesieniem choinek.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. Od jutra powraca Msza Św. sprawowana o godz. 17.30.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszły śp. : +Halina Dyszy – lat 66, +Alina Braniewska – lat 93 i +Longina Juszczyk – lat 96 - polecajmy Ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…