Ogłoszenia duszpasterskie – 6 Niedziela Zwykła – 16.02.2020r.
  1. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca. Modlimy się w intencji Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na planowane prace remontowe w naszej świątyni.
  2. We wtorek, 18 lutego, o godz. 17.00, w kościele, odbędzie się spotkanie kandydatów do Sakramentu Bierzmowania.
  3. Również we wtorek, podczas Mszy św. o godz. 18.00, Nowenna do św. Judy Tadeusza.
  4. W środę, o godz. 18.00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii oraz bezpośrednio przed Mszą św.
  5. W sobotę, 22 lutego, Dyrekcja Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Czeladzi, zaprasza w godz. od 9:00 do 14:00 na Dzień Otwarty.
  6. Również w sobotę 22 lutego o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela, na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z ucałowaniem relikwii i namaszczeniem olejem św. Szarbela. W kancelarii lub zakrystii możemy zamawiać indywidualne intencje o uzdrowienie duszy i ciała za wstawiennictwem św. Szarbela.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  9. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Magdalena Długosz – lat 49, +Alicja Kowalczyk – lat 92 i +Jarosław Głąb – lat 51 - polecajmy Ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…