Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Palmową 05.04.2020r.
  1. Dzisiaj rozpoczynamy Wielki Tydzień. Po Mszy św. o godz. 16:00 Gorzkie Żale.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. Zbiorowa Rocznicowa – możemy zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji Urodzin, rocznicy Ślubu, Chrztu i Imienin.
  3. Trwa akcja Caritas Rodzinnej Skarbonki Miłosierdzia. Są także do nabycia świece zwane Paschalikami. W kościele jest wystawiony kosz na artykuły spożywcze i środki czystości dla osób starszych i samotnych oraz z niskimi dochodami.
  4. W Wielki Czwartek – rozpoczynamy Triduum Paschalne; Msza Wieczerzy Pańskiej o godz. 18.00; po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu i adoracja w kaplicy przechowywania (ciemnicy) do godz. 21.00;
  5. W Wielki Piątek – o godz. 17.00 Droga krzyżowa, a o godz. 18.00 Liturgia Wielkiego Piątku. Po niej przeniesienie Najświętszego Sakramentu do Grobu Pańskiego i adoracja do godz. 24:00. W tym dniu obowiązuje post ścisły; oznacza to, że można spożyć w ciągu dnia tylko jeden posiłek do syta i dwa posiłki lekkie; w Wielki Piątek taca przeznaczona jest na utrzymanie miejsc pielgrzymkowych w Ziemi Świętej.
  6. W Wielką Sobotę Liturgia Wigilii Paschalnej rozpocznie się o godz. 19.00.
  7. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego; o godz. 6.00 Msza św. rezurekcyjna. W tym dniu nie ma Mszy św. o godz. 7.00; kolejne Msze św. o godz. 8:30, 10:00, 11:15, dodatkowa Msza Św. o godz. 12.30 oraz po południu o godz. 16:00 i 18:00.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.