Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego 12.04.2020r.
  1. Przeżywamy Uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Jutro, w poniedziałek , Msze święte według porządku niedzielnego czyli o 7:00, 8:30, 10:00, 11:15, 16:00 i o 18:00. Tego dnia modlimy się za Wyższe uczelnie Katolickie, na które zostanie także przeznaczona taca . Ani dziś ani jutro nie ma Mszy o godzinie 20:15.
  2. W środę, o godzinie 18:00, Msza święta z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia: intencje dziękczynne oraz w różnych potrzebach, przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, również bezpośrednio przed Mszą świętą.
  3. Za tydzień Niedziela Miłosierdzia otwierająca Tydzień Miłosierdzia. W naszym Kościele Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego odbędzie się o godz. 15:00.
  4. Za tydzień, niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy modlili się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na prace w naszej świątyni. Z powodu pandemii parafianie pozostający w domach, a mający życzenie, by złożyć ofiarę „Dar Serca” na kościół, mogą to uczynić poprzez przelew bankowy na rachunek parafii podany na stronie internetowej. Składamy przy tej okazji serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  5. „Gdy brakuje światła, wszystko staje się niejasne, nie można odróżnić dobra od zła, drogi prowadzącej do celu od drogi, na której błądzimy bez kierunku” – oto słowa papieża Franciszka z encykliki „Lumen fidei”. Niech Wielkanoc – znak Zmartwychwstania Pana Naszego Jezusa Chrystusa, nieskończonej miłości Boga do ludzi i ostatecznego zwycięstwa nad wszystkimi zagrożeniami życia Człowieka, będzie naszym drogowskazem na najbliższe, nie tylko na świąteczne dni. Życzę wszystkim Mieszkańcom Czeladzi błogosławieństwa Bożego! Z modlitwą ks. kan. Jarosław Wolski - Proboszcz parafii.
  6. Wszystkim Parafianom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W tym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Mieczysława Wikarek – 89 lat, +Jerzy Sękowski – 58 lat i +Stanisława Świercz – lat 94 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu.