Ogłoszenia Duszpasterskie na 2 Ndz.Wielkanocną 19.04.2020r.
  1. Dzisiaj przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 w kościele Godzina Miłosierdzia. Można zyskać odpust zupełny na zwykłych warunkach. Rozpoczyna się 70 Tydzień Miłosierdzia. Modlitwą i darem materialnym wspieramy potrzebujących.
  2. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca. Modlimy się w intencji Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na planowane prace remontowe w naszej świątyni. Z powodu pandemii parafianie pozostający w domach, a mający życzenie, by złożyć ofiarę „Dar Serca” na kościół, mogą to uczynić poprzez przelew bankowy na rachunek parafii podany na stronie internetowej. Składamy przy tej okazji serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  3. We wtorek, podczas Mszy św. o godz. 18:00, Nowenna do św. Judy Tadeusza.
  4. W środę 22 kwietnia, o godz. 18:00, Msza św. ku czci św. Szarbela, połączona z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela oraz z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia. Intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  5. W najbliższy piątek o godz. 18:00, Msza Św. zbiorowa za Zmarłych.
  6. Informujemy, że w związku z decyzją Władz Państwowych, od poniedziałku 20 kwietnia, w naszym kościele może uczestniczyć w każdej Mszy św. lub Nabożeństwie 143 osoby.
    (2150 m2 - powierzchnia; 15m2 - 1 osoba = 143 osoby)
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł : śp. +Mieczysław Staroń - lat 97 - polecajmy go oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu…