Ogłoszenia Duszpasterskie na 3 Ndz.Wielkanocną 26.04.2020r.
  1. Dzisiaj rozpoczynamy Tydzień Biblijny.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia. Intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. W piątek rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Przypominamy o nabożeństwie ku czci NMP. W naszym kościele, nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:30 i 18:00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:00.Również w sobotę 2 maja, będziemy obchodzić, przeniesioną z niedzieli, uroczystość NMP Królowej Polski. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00.
  5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł : śp. +Adam Matysek - lat 82 - polecajmy go oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu…