Ogłoszenia Duszpasterskie na 4 Ndz.Wielkanocną 3.05.2020r.
  1. Przeżywamy 4 Niedzielę Wielkanocną.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. Zbiorowa Rocznicowa – możemy zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji Urodzin, rocznicy Ślubu, Chrztu i Imienin.
  3. Trwa maryjny miesiąc maj. W naszym kościele, nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca. Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:30. Z okazji tygodnia modlitw o powołania kapłańskie i zakonne w sposób szczególny będziemy się modlić w tej intencji, podczas całodziennego wystawienia Najświętszego Sakramentu, do godz. 17:30.
  5. W piątek , 8 maja , przypada w naszej parafii uroczystość odpustowa ku czci św. Stanisława. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 8.30, 10.00, 16.00 i o godz. 18.00 – Suma odpustowa – W intencji parafian. Nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  6. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.