Ogłoszenia Duszpasterskie na 5 Ndz.Wielkanocną 10.05.2020r.
  1. Przeżywamy 5 Niedzielę Wielkanocną.
  2. W środę, o godz. 18:00, Msza święta z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. Trwa maryjny miesiąc maj. W naszym kościele, nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  4. W najbliższą niedzielę 17 maja, przypada 3 niedziela miesiąca. Będziemy się modlić się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i parafii. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. Zmarli : +Robert Bartella - lat 50, +Edward Drwal – lat 81, +Stanisława Małek – lat 90, +Krystyna Wojdyła – lat 89, +Grażyna Chlastawa – lat 61, +Barbara Nowakowska – lat 88 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.