Ogłoszenia Duszpasterskie na 6 Ndz.Wielkanocną 17.05.2020r.
  1. Przeżywamy 6 Niedzielę Wielkanocną. 18 maja 1920 roku urodził się Karol Wojtyła – św. Jan Paweł II. Setna rocznica jego urodzin to okazja do wdzięczności Bogu za dar Papieża - Polaka. Jutro, w poniedziałek, uczcimy w naszej parafii stulecie urodzin św. Jana Pawła 2. Podczas Mszy w tym dniu będzie błogosławieństwo relikwiami św. JP2. O godz. 15:00 w kościele koronka do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 18:00 uroczysta Msza św. w intencji rodzin.
  2. We wtorek, o godz. 18.00, Msza Św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę, o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  3. Trwa maryjny miesiąc maj. W naszym kościele, nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  4. Dzisiaj przypada 3 niedziela miesiąca. Modlimy się za Ofiarodawców i Darczyńców naszej parafii. Ofiary zebrane na tacę, zostaną przeznaczone na utrzymanie naszej świątyni i parafii. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej Parafii. Bóg Zapłać.
  5. Od dzisiejszej niedzieli zwiększa się ilość wiernych mogących uczestniczyć w Mszach św. i nabożeństwach. W naszej świątyni może przebywać podczas każdej Mszy lub nabożeństwa 215 osób.
  6. W piątek, 22 maja o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela, na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza św. połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela. W piątek rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. Zmarła : +Daniela Bęben - lat 88 - polecajmy ją oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.