Ogłoszenia Duszpasterskie na Urocztsość Wniebowstąpienia Pańskiego 24 Maja 2020
  1. Dzisiaj 7 niedziela wielkanocna – uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  2. We wtorek przypada Dzień Matki. Módlmy się w intencji wszystkich matek nie tylko we wtorek, ale również podczas środowej Nowenny. Pamiętajmy też o naszych mamach, które odeszły do wieczności, szczególnie podczas Mszy św. zbiorowej w piątek.
  3. W środę, o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św.
  4. Trwa maryjny miesiąc maj. W naszym kościele, nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16.00.
  5. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom, którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie naszej świątyni. Bóg Zapłać.
  6. W najbliższy piątek, o godz. 18.00, Msza święta zbiorowa za zmarłych . Intencje za zmarłych możemy zamawiać w kancelarii lub zakrystii.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. : +Teresa Kuszper - lat 92, +Danuta Kornacka – lat 84, +Zofia Gęgotek – lat 75, +Kazimiera Kuryś - 81 - polecajmy ich oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.