Ogłoszenia Duszpasterskie na 13 Niedzielę Zwykłą – 28.06.2020.
  1. Wszystkim Darczyńcom i Ofiarodawcom naszej świątyni, składamy serdeczne podziękowania, za ofiary zebrane na tacę, podczas ubiegłej niedzieli „Daru Serca”. Bóg Zapłać wszystkim , którzy w obecnym czasie wspierają utrzymanie Domu Bożego.
  2. Jutro, w poniedziałek 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Taca przeznaczona jest na wsparcie działalności Stolicy Apostolskiej.
  3. W środę o godz. 18:00, Msza Św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego. W niedzielę (w czasie letnim) o godz. 20.15 dodatkowa Msza Św.
  4. Od 1 lipca Msze św. w tygodniu przez okres wakacji sprawowane są o godz. 7.00 i 18.00 w dni powszednie. Podczas wakacji nie ma w niedziele Mszy św. o godz. 18.00. Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna w następujących godzinach: poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek od 16:00 do 17:00, środa od 19:00 do 20:00, sobota od 8:30 do 10:00.
  5. W tym tygodniu przypada 1 Czwartek, 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W czwartek, Msza Św. w intencji powołań o godz. 7:00, po tej Mszy całodzienne wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 18:00. W piątek, Msza Św. Wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 7:00 i 18:00. W sobotę, Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:00., a następnie zmiana Tajemnic różańcowych.
  6. W czwartek, 2 lipca odbędzie się zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Do godz. 12:30,na placu kościelnym, przy bocznym wejściu do zakrystii, należy złożyć zużyty sprzęt. Po tej godzinie zbiórka się kończy, a elektrośmieci zabierze specjalny samochód do utylizacji.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. : +Aneta Redek – lat 47 - polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.