Ogłoszenia Duszpasterskie na 25 Niedzielę Zwykłą – 20.09.2020.
  1. Dzisiaj przypada trzecia niedziela miesiąca, która jest w naszej parafii niedzielą ,,Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona dzisiaj na tacę będzie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  2. We wtorek, 22 września o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela na Mszę św. o uzdrowienie duszy i ciała. Msza połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami św. Szarbela.
  3. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W niedziele (od kwietnia do października), o godz. 20.15 odprawiana jest dodatkowa Msza Św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego. W najbliższy piątek, o godz. 18.00, Msza święta zbiorowa za zmarłych . Intencje za zmarłych możemy zamawiać w kancelarii lub zakrystii.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. Przypominamy, że w niedzielę 27 września o godz. 12:30 odbędzie się w naszej świątyni Msza św. Dożynkowa. Zaproszenie kierujemy do rolników, a w szczególny sposób do wszystkich działkowców oraz ich rodzin. Zapraszamy wszystkich Parafian i gości spoza parafii.
  6. Sakrament Małżeństwa w naszym kościele zawarli – Dominik Sobol i Dominika Glanowska . Za nowych małżonków będziemy się modlić w środę, podczas Nowenny, polecając ich opiece Matki Pięknej Miłości.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odszedł śp. zmarły +Daniel Nowak - lat 92 - polecajmy go oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.