Ogłoszenia Duszpasterskie na 27 Niedzielę Zwykłą – 11.10.2020.
  1. Dzisiaj przeżywamy 20 Dzień Papieski pod hasłem „TOTUS TUUS”. Poprzez dar do puszek wspieramy materialnie Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia.
  2. W poniedziałek 12.10. w kościele o godz. 17:00 odbędzie się spotkanie rodziców i dzieci klas czwartych i piątych szkoły podstawowej.
  3. Sodalicja Mariańska zaprasza Sodalistki i Sodalisów, a także nowych chętnych, na spotkanie w Domu Katechetycznym, we wtorek 13.10. o godz. 16:00.
  4. W środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Polecamy Panu Bogu w modlitwie nauczycieli i wychowawców. Również w środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W niedziele do końca października, o godz. 20.15 jest dodatkowa Msza Św. W piątek o godz. 15:00, odmawiana jest w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy w październiku na Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17:30 w tygodniu, a w niedziele po Mszy o godz.16:00.
  5. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkoły średniej odbędzie się w kościele, w piątek 16.10. o godz. 17:00.
  6. Najbliższa niedziela to niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Darczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona w tym dniu na tacę będzie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom naszej świątyni za wszystkie złożone dotychczas ofiary, zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  7. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. : +Genowefa Wałek - lat 84, - polecajmy ją oraz naszych bliskich Zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  9. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.