Ogłoszenia Duszpasterskie na Niedzielę - Świeto Świętej Rodziny 27.12.2020.
  1. Dzisiaj Święto Świętej Rodziny - Jezusa, Maryi i Józefa. To dobra okazja do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich i oddania naszych rodzin Matce Bożej.
  2. Od jutra w tygodniu Msze św. będą o godz. 7:00, 7:30 i 18:00. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W tym tygodniu przypada 1 Piątek i 1 Sobota miesiąca. W piątek, Msza Św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa o godz. 8:30 i 18:00. W sobotę, Msza Św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30. Po Mszy Św. zmiana tajemnic różańcowych.
  3. W czwartek 31 grudnia o godz. 17:00 odbędzie się Msza św. z nabożeństwem dziękczynno - przebłagalnym na zakończenie starego roku.
  4. W piątek uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi - Nowy Rok. Jest to także Światowy Dzień Modlitw o Pokój. Msze św. o godz. 8:30, 10:00. 11:15, 16:00 i 18:00. Nie ma Mszy o godz. 7:00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  5. W drugą niedzielę po Bożym Narodzeniu 3 stycznia, w naszej parafii odbędzie się inauguracja Roku św. Józefa.
  6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli : +Eugeniusz Sosnowski – lat 88, +Ireneusz Janik – lat 64, +Krystyna Sprawka – lat - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…
  8. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.