Wieczór z Biblią

Z racji liturgicznego wspomnienia św. Hieronima, które przypada 30 września, zorganizowaliśmy w naszym kościele „Wieczór z Biblią”. Młodzież gimnazjalna przez godzinę czytała Pismo św. z ambony. Były to fragmenty z Listu św. Pawła Apostoła do Rzymian. Udało nam się przeczytać 11 pierwszych rozdziałów z tej księgi.

Kilkadziesiąt osób z parafii uczestniczyło w tym wydarzeniu. Mogli oni albo słuchać, albo śledzić wzrokiem odczytywany tekst. Ks. Ryszard przygotował również mały kiermasz. Można było zamówić egzemplarz Biblii /różne wydania/ dla siebie lub bliskich, co też uczyniło kilkanaście osób.

Wszyscy czytający otrzymali w prezencie kieszonkowe wydanie Dziejów Apostolskich. Na pamiątkę mamy wspólne zdjęcie (wraz z panią katechetką Aleksandrą Szostak) oraz satysfakcję z tego, że w taki właśnie sposób mogliśmy uczcić tego wielkiego świętego.


    Warning: scandir(/home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/images/stories/news/200910biblia) [function.scandir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/plugins/content/sigplus/filesystem.php on line 80

    Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 2): No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/plugins/content/sigplus/filesystem.php on line 80