IV Rodzinne Kolędowanie

miniaturaPo raz czwarty społeczność przedszkola publicznego nr 1 w Czeladzi uczestniczyła w rodzinnym kolędowaniu „Bóg się rodzi”.

Kolędowanie odbyło się w świątecznej scenografii kościoła pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika dzięki przychylności księdza kanonika Jarosława Wolskiego.

We wspólnym śpiewaniu uczestniczyły wraz z najbliższymi dzieci z wszystkich grup wiekowych naszego przedszkola.

29 grudnia ksiądz proboszcz odprawił uroczystą mszę kończąca jubileuszowy rok 1050 Chrztu Polski.

Dziękujemy za obecność na uroczystości pani Beacie Zawiłej – zastępcy burmistrza, za współpracę: księdzu kanonikowi Jarosławowi Wolskiemu, panu Tomaszowi Pernalowi, członkom chóru „Vox Cordis”, rodzicom i opiekunom oraz pozostałym gościom.