Nabożeństwo ku czci św. Franciszka

Już drugi raz odbyło się w dzień św. Franciszka z Asyżu specjalne nabożeństwo dla miłośników zwierząt i ich podopiecznych. Poprowadził je inicjator -  Ks. Proboszcz Jarosław Wolski. Kilkadziesiąt osób zgromadzonych w niedzielne popołudnie – 4 października – przy kaplicy św. Rozalii przy ul. Mysłowickiej dziękowało Bogu Stwórcy za dzieło stworzenia świata i przyrody, wśród której św. Franciszek szczególnie upodobał sobie zwierzęta. Zobacz galerię zdjęć z tego nabożeństwa.


    Warning: scandir(/home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/images/stories/news/200910zwierzeta) [function.scandir]: failed to open dir: No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/plugins/content/sigplus/filesystem.php on line 80

    Warning: scandir() [function.scandir]: (errno 2): No such file or directory in /home/klient.dhosting.pl/alanet/parafia.czeladz.pl/public_html/plugins/content/sigplus/filesystem.php on line 80