Dzieci kochają Różaniec

p1010001Liczna grupka dzieci na Różańcu w naszym kościele nie dziwi nikogo. Dzieci z radością modlą się na Różańcu, cieszą się, że "Zdrowaśki" mówią publicznie do mikrofonu.

Z różańcem w dłoni dzieci zanoszą swoje prośby do najlepszej Matki!
Każde dziecko wie o co Maryja prosiła dzieci w Fatimie, wiemy dobrze jak bardzo świat potrzebuje modlitwy, nasze serca nabierają siły z Nieba, która pokonuje wszelkie ciemności i lęki. Październik to czas, w którym razem z Maryją, Matką Jezusa, przeżywamy radosne, bolesne, światła i chwalebne tajemnice. Idziemy chętnie tą drogą. Zachęcamy każdego aby spróbował jak wielkim skarbem jest ta prosta modlitwa, bliska każdemu sercu. Różaniec prowadzony przez dzieci w naszej parafii odbywa się w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 17.30. Ave Maryja woła cały świat! Ave Maryja Matko Boga i nas!