Wigilia dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej.

p1010024 1024x768W budynku Domu Seniora w Czeladzi w poniedziałek, 18 grudnia, o godz. 13 odbyła się Wigilia dla osób samotnych i ubogich.

 

Wigilia zostala zorganizowana przez MOPS przy współudziale Urzędu Miasta. Obecni byli : Proboszcz Parafii  - ks.Kanonik Jarosław Wolski, Burmistrz Miasta, Pani Dyrektor MOPS, Dyrektor Domu Seniora oraz liczne grono gości. W swoim słowie podczas Wigilii, ks.Proboszcz ukazał więź ubogich z Chrystusem. Ci, ktorym jest najtrudniej są najbliżej Chrystusa. Zaś Chrystus jest najbliżej nich, bo sam doznał ubóstwa i bezdomności. Kolejne życzenia złożył Burmistrz Miasta. Uczestnicy Wigilii połamali się opłatkiem i złożyli sobie życzenia. Nie zabrakło też smacznych potraw na stole wigilijnym. Długo jeszcze trwały rozmowy gości, a sprzyjała temu świąteczna atmosfera.