Wigilia dla podopiecznych MOPS w Domu Seniora w Czeladzi

miniaturaW budynku Domu Seniora w Czeladzi w poniedziałek, 17 grudnia, o godz. 13 odbyła się Wigilia dla osób samotnych i ubogich.

Wigilia zostala zorganizowana przez MOPS przy współudziale Urzędu Miasta. Obecni byli : Proboszcz Parafii - ks.Jarosław Wolski, Burmistrz Miasta, Pani Dyrektor MOPS, Dyrektor Domu Seniora oraz liczne grono gości. Ks.Proboszcz modlitwą wprowadził uczestników w klimat niemalże rodzinnej Wigilii i złożył wszystkim życzenia. Kolejne życzenia złożył Burmistrz Miasta. Uczestnicy po połamaniu się opłatkiem spozyli wigilijne potrawy. "Trzeba pamiętać, że nawet najubożsi mogą dzielić się z jeszcze uboższymi od siebie dobrem i uśmiechem" - te słowa ks Proboszcza pozostaną na długo w pamięci uczestników.