Wigilia w Domu Seniora

miniaturaW poniedziałek, 16 grudnia o godzinie 13:00, w Domu Seniora przy ulicy Szpitalnej w Czeladzi, odbyła się uroczysta Wigilia dla osób korzystających z pomocy MOPS w Czeladzi.

Organizatorem uroczystości był Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Czeladzi, a dzięki gościnności Dyrekcji Domu Seniora uroczystość odbyła się w przestronnej i pięknie przyozdobionej sali. W wigilii udział wzięli: ksiądz Jarosław Wolski - Proboszcz parafii, zastępca Burmistrza - pani Beata Zawiła, pani Dyrektor MOPS w Czeladzi, pan Dyrektor Domu Seniora oraz pracownicy MOPS w Czeladzi, a przede wszystkim osoby ubogie korzystające z pomocy społecznej. Na początku uroczystości głos zabrał ksiądz Proboszcz. Wygłosił okolicznościowe słowo niosące w sobie otuchę i pokrzepienie, a następnie poświęcił opłatki na stół wigilijny. Złożył również życzenia świąteczne do których dołączyła się pani Wiceburmistrz. Następnie wszyscy zebrani złożyli sobie życzenia i połamali się opłatkiem oraz skorzystali ze smacznej i obfitej wieczerzy wigilijnej.