I Komunia Święta

miniaturaW niedzielę 13 września podczas Mszy świętej o godzinie 11:15 odbyła się w naszej świątyni uroczystość Pierwszej Komunii Świętej.

Pięcioro dzieci po raz pierwszy w życiu przyjęło do serca Jezusa Chrystusa eucharystycznego. Mszę świętą celebrował proboszcz parafii - ksiądz Jarosław Wolski, a cała uroczystość mogła odbyć się dzięki zaangażowaniu dzieci wraz z rodzicami, pani katechetki dr Kingi Kłósek oraz księdza Łukasza Gładkiego - opiekuna grupy. Liczne spotkania z dziećmi i rodzicami organizowane przez panią Kingę i księdza Łukasza, które poprzedzały przygotowanie do tej wielkiej uroczystości, miały na celu by dzieci zrozumiały, co dla nich ma być najważniejsze w dniu Komunii i w przyszłości.