Rodzinne Rekolekcje Rycerzy Kolumba w parafii św Stanisława BM w Czeladzi.

miniaturaW sobotę 27 listopada rozpoczęły się rekolekcje dla rodzin Rycerzy Kolumba, ale również i dla wszystkich chętnych parafian i gości.

Rekolekcje prowadzi proboszcz parafii : ksiądz Jarosław Wolski, który również jest kapelanem Zakonu Rycerzy Kolumba w Czeladzi. Tematyka rekolekcji została podzielona na trzy części, zgodnie z podziałem rekolekcji na trzy kolejne soboty: 29 listopada, 5 grudnia i 12 grudnia. Pierwszy dzień rekolekcji to dziękczynienie za beatyfikację księdza Michaela McGivneya , założyciela Rycerzy Kolumba. W drugą sobotę rekolekcji będziemy czcić błogosławionego Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i patrona Rady czeladzkiej Rycerzy Kolumba. Trzecia i zarazem ostatnia sobota spotkań będzie poświęcona Świętemu Janowi Pawłowi 2, który podobnie jak założyciel Zakonu Rycerzy Kolumba, zwracał wielką uwagę na rodziny chrześcijańskie i świętość ich życia. Świętemu Janowi Pawłowi 2 powierzymy : świat, Europę, Polskę, rodziny i Zakon Rycerzy Kolumba.

Poniżej Możemy również wysłuchać pierwszej konferencji rekolekcyjnej wygłoszonej przez księdza Jarosława Wolskiego.

(Fotorelację opracował ks. Andrzej)