Część druga Rodzinnych Rekolekcji Rycerzy Kolumba w parafii św Stanisława BM w Czeladzi.

miniaturaW kościele św Stanisława BM w Czeladzi w sobotę 5 grudnia odbyła się druga część rodzinnych rekolekcji Rycerzy Kolumba.

Mszę świętą celebrował i kolejne rozważanie rekolekcyjne wygłosił proboszcz parafii : ksiądz Jarosław Wolski. Mottem przewodnim drugiej części rekolekcji była postać błogosławionego kardynała Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia i patrona czeladzkiej Rady Rycerzy Kolumba . Do zgromadzonych członków Zakonu Rycerzy Kolumba oraz członków ich rodzin i wszystkich przybyłych parafian i gości, rekolekcjonista skierował wyjątkowo mocne wezwanie do wierności Panu Bogu i realizacji obietnic które składaliśmy osobiście i jako Naród, Bogu i Matce Najświętszej. Poniżej możemy wysłuchać całości drugiej nauki rekolekcyjnej.

Relacja: ks Andrzej