Bierzmowanie

W sobotę, 4 czerwca, Ks. Bp Piotr Skucha przewodniczył Eucharystii, w czasie której 91 osób przyjęło sakrament bierzmowania. Wśród zaproszonych gości obecne były dyrektorki szkół gimnazjalnych, katechetki oraz wychowawcy klas. Ks. Proboszcz Jarosław Wolski podziękował wszystkim, którzy przygotowali tę uroczystość: Panu Tomaszowi Pernalowi - organiście, który zainicjował działalność młodzieżowej grupy wolalnej oraz s. Maristelli i P. Barbarze Siemaszko za piękną kwiatową dekorację świątyni.

Na zakończenie uroczystości młodzież przytwierdziła do balonów w kolorze papieskim /białym i żółtym/ myśli Jana Pawa II, które wybrała jako swoje życiowe motto. Po odśpiewaniu jednej zwrotki Barki balony napełnione helem wysoko wzniosły się ku niebu. Pamiątkowe zdjęcie z Ks. Biskupem Piotrem zakończyło uroczystość.