Inauguracja Szkolnego Koła Caritas 4.11.2011 r.

DSC_0058-14 listopada bieżącego roku o godzinie 18.00 w Gimnazjum nr 1 w Czeladzi przy ulicy Szkolnej 6 odbyła się inauguracja Szkolnego Koła Caritas.

Na spotkaniu obecni byli : Proboszcz Ks. Kan. Jarosław Wolski, Ks. Gerard Małodobry, Ks. Łukasz Musiał, Vice Dyrektor „Caritas" Diecezji Sosnowieckiej Ks. Tomasz Folga, Ks. Kan. Sławomir Rozner, Dyrektor p. Małgorzata Świder, Zastępca Dyrektora p. Grażyna Zachariasz, nauczycielka muzyki p. Anna Piech oraz uczniowie Szkolnego koła Caritas.  Na początku spotkania zespół muzyczny pod przewodnictwem Pani Anny Piech zaprezentował kilka utworów ze swojego repertuaru. Następnie Ks. Tomasz Folga opowiedział wszystkim o początkach Szkolnych Kół Caritas, jak i ich działalności. Spotkanie zakończyło się wspólną Agapą.