Sakrament bierzmowana

13W sobotę, 9. czerwca w trakcie Mszy Św. o godzinie 11.00 młodzież naszej parafii, w liczbie 98 osób, przyjęła sakrament bierzmowania. Eucharystii przewodniczył Ks. Bp Grzegorz Kaszak.

 

Wśród zaproszonych gości obecne były dyrekcje szkół gimnazjalnych, katecheci, nauczyciele oraz wychowawcy klas. Przygotowaniem młodzieży do sakramentu zajął się ks. Łukasz Musiał, a nad oprawą muzyczną w trakcie Mszy św. czuwał nasz organista - Tomasz Pernal.

Pod koniec uroczystości młodzież podziękowała Księdzu Biskupowi za udzielenie sakramentu oraz Księdzu Proboszczowi, Księdzu Łukaszowi i katechetom za przygotowanie do bierzmowania. Uroczystość zakończyło wspólne zdjęcie, a każdy bierzmowany otrzymał egzemplarz Nowego Testamentu.

Nowym dojrzałym chrześcijanom życzymy rozwijania daru wiary na każdy dzień.

Justyna Nowak