Wydarzenia
Uroczystość barbórkowa w parafii Świętego Stanisława w Czeladzi

miniaturaW środę 4 grudnia w kościele św. Stanisława w Czeladzi, o godz. 9:00, odbyła się uroczysta Msza święta z udziałem Władz miasta oraz Górników wraz z rodzinami.

Więcej…
 
Msza święta ku czci Świętego Szarbela w parafii św Stanisława w Czeladzi

miniaturaRelikwie Świętego Szarbela po raz pierwszy przybyły do Czeladzi w ostatni wtorek października bieżącego roku.

Więcej…
 
Uroczysta Msza Św. za Ojczyznę 11 listopada Czeladź

miniaturaW dniu 11 Listopada, z okazji 101 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, w czeladzkiej świątyni, pw św. Stanisława BM, odbyła się uroczysta Msza święta pod przewodnictwem księdza proboszcza Jarosława Wolskiego,sprawowana w intencji Ojczyzny.

Więcej…
 
Listopad miesiącem szczególnej pamięci modlitewnej o naszych zmarłych

miniaturaSzczególnie w pierwszych dniach listopada naszą modlitwą i obecnością na cmentarzach podkreślamy więź z tymi którzy odeszli do Ojca w niebie.

W dniach od drugiego do 9 listopada o 17:00 wypominki oktawalne połączone z różańcem i Mszą świętą w intencji zmarłych.

Fotografia przedstawia dekorację wykonaną przez pana Grzegorza Biernackiego.

 
Relikwie św. Szarbela w Czeladzi

miniaturaWe wtorek, 29 października, parafia św Stanisława w Czeladzi, przeżyła niezwykłe wydarzenie. Do kościoła przybył gość z Libanu - o.Charbel Beirouthy OLM, były Kustosz Grobu Św. Szarbela w Annaya i superior Klasztoru św. Marona w Annaya i św. Jana Damasceńskiego w Byblos oraz Ekonom Zakonu Libańskich Maronitów.

Więcej…
 
Obchody 60 lecia Kola Łowieckie "Baźant"

miniatura12 października o godz. 16:00, Mszą świętą rozpoczęły się w naszym kościele obchody 60-lecia Koła Łowieckiego "Bażant" z Siemianowic Śląskich oraz obchody Świętego Huberta patrona myśliwych.

Więcej…
 
Modlitwa na rynku w Czeladzi.

miniatura14 września o godz.15:00 na naszym rynku zgromadzili się wszyscy wierni którzy chcieli włączyć się do ogólnopolskiej modlitwy "Polska pod krzyżem".

Więcej…
 
Dzień chorych w Czeladzi.

miniaturaW dniu 4 września tradycyjnie do naszej parafii przybyli chorzy wraz z opiekunami do Matki Bożej Pocieszenia by za jej pośrednictwem prosić o potrzebne łaski w dźwiganiu Krzyża cierpienia i choroby.

Więcej…
 
Diecezjalna Pielgrzymka Chorych

miniaturaTradycyjnie w pierwszą środę września (4.09.2019) odbędzie się Diecezjalna Pielgrzymka Chorych do kościoła św. Stanisława w Czeladzi, gdzie cześć odbiera obraz Matki Bożej Pocieszenia.

Więcej…
 
Peregrynacja Obrazu Matki Bożej

miniaturaZa sprawą Rycerzy Kolumba w sobotę 13 lipca rozpoczęła się peregrynacja Obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 44