Wydarzenia
Peregrynacja Obrazu Matki Bożej

miniaturaZa sprawą Rycerzy Kolumba w sobotę 13 lipca rozpoczęła się peregrynacja Obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan.

Więcej…
 
Rada Rycerzy Kolumba

miniaturaW dniu 08.07.2019 w naszym kościele odbyło się uroczyste wprowadzenie na urząd funkcjonariuszy Rady Rycerzy Kolumba.

Więcej…
 
Boże Ciało 2019

miniaturaZobaczcie, jak wielką miłość Ojciec ofiarował nam

Więcej…
 
Zmarła mama księdza proboszcza

zmarla matka ks proboszcza

 
Pamięci weteranów działań poza granicami państwa

miniatura28 maja w Czeladzi odbywały się wojewódzkie uroczystości z okazji Dnia Weterana Działań poza Granicami Państwa, który zwyczajowo zbiega się z Międzynarodowym Dniem Uczestników Misji Pokojowych ONZ i upamiętnia żołnierzy biorących udział w misjach wojskowych, m.in. w Iraku, Afganistanie, Syrii, Kosowie i wielu innych miejscach na całym świecie.

Więcej…
 
XX Festiwal Ave Maria z gwiazdami

miniaturaInauguracyjnym koncertem w kościele św. Stanisława B.M. w wykonaniu Sopranissimo i Tre Voci oraz towarzyszącej im orkiestrze symfonicznej Filharmonii Zabrzańskiej pod batutą Sławomira Chrzanowskiego, w sobotę 18 maja 2019 roku ,rozpoczął się XX Festiwal Ave Maria.

Więcej…
 
Odpust 8 maja

miniatura"Bo dał swoje życie, tak jak Chrystus"

Więcej…
 
Uroczystości I Komunii Świętej i Sakramentu Bierzmowania

miniaturaTradycyjnie, w dniach bliskich Uroczystości świętego Stanisława, nasza wspólnota, poza odpustem przeżywa jeszcze dwa wydarzenia. Choć pogoda nie dopisała, to jednak radość z przyjęcia Sakramentów Eucharystii oraz Bierzmowania zrekompensowała, to czego nie dostarczyła natura.

Więcej…
 
Rocznica ustanowienia Konstytucji 3 maja

miniaturaW miniony piątek obchodziliśmy Narodowe Święto Trzeciego Maja, ustanowione dla upamiętnienia uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Jak co roku odbyły się uroczystości, uświetnione obecnością gości i wspaniałym programem artystycznym.

Więcej…
 
XX Festiwal Ave Maria

miniaturaFestiwal Ave Maria – w tym roku po raz dwudziesty!

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 43