9 - 15 maja 2022r.

Poniedziałek 9.05.2022
7:00 + Zofia Pasek – od syna Piotra z żoną Martą
7:00  + Krzysztof Pleszkun – od ZP Wolny
7:30 + Kazimiera Wawrzacz – od Anny i Józefa Waszut
18:00 Suma Odpustowa – Za Parafian
18:00 + Stanisław, Janina, Włodzimierz Kuźma

Wtorek 10.05.2022
7:00 + Stanisław Mucha (w 1 r.śm) – od żony Danuty i córek Katarzyny i Aleksandry
7:00  + Władysław Malecki – od ZP Wolny
7:30 + Janina Migas – od córek Haliny i Danuty
18:00 + Anna Gabryś, Mieczysław Jastrzębski, Łucja Skowronek

Środa 11.05.2022
7:00 + Józef, Stanisława i Janusz Redek, Marianna, Helena Druzda
7:00  + Alicja Sobczyk – w rocz. ziemskich urodzin – od męża i córek
7:30 + Marian Skotniczy (w 8 r.śm), Waleria, Jan Skotniczy, Scholastyka, Marian Jaworek, Zosia, Helenka, Lucyna Jaworek, Małgorzata Szułas, Marianna, Antoni Mróz
18:00 Nowenna do MB Pocieszenia

Czwartek 12.05.2022
7:00 + Zofia Dorosińska – od sąsiadki z rodziną
7:00  + Krzysztof Pleszkun – od brata Sylwestra z rodziną
7:30 + Kazimiera Wawrzacz – od rodziny Łacny i Gorzotka z Ustronia
18:00  W Intencji Bierzmowanych

Piątek 13.05.2022
7:00 + Józef Klęska – od Marii Kępki z rodziną
7:00  + Krzysztof Pleszkun – od brata Grzegorza z rodz.
7:30 + Kazimiera Wawrzacz – od rodziny Gorzotka z Wielkiego Potoku
18:00 + Zofia Pasek – od swata Jana Ponczka

Sobota 14.05.2022
7:00 + Ryszard, Genowefa, Tadeusz Kluska
7:00  + Czesława Sibielak – od córki Teresy z rodz.
7:30 + Edward Fik – od przyjaciół z Buska Zdroju                                               
18:00 + Jan Szczepański (w 15 r.śm), Krzysztof Szczepański, zmarli z rodz. Szczepańskich i Krauze

Niedziela 15.05.2022
7:00 + Tomasz Matyjaszczyk, Otolia, Józef Matyjaszczyk – od rodziny
8:30 +Stanisław,Tadeusz,Marian,Urszula,Stanisława Ogłódek,Bogumiła, Zbigniew Gąsior
10:00 + Henryk Kokoszka ( w 35 r.śm) – od żony i synów
11:15 + Janusz Sapeta w dniu ziemskich ur. , zm. Rodzice, Teściowie, Siostry, Szwagrowie, zm. z rodz. Kołodziejczyk, Sapeta, Jaroń, Kałwok, Zadrożny, Marian Krupa – od brata Bogusia z Anią
16:00 + Zmarli z rodziny Ormianek, Kowalskich i Guz – od żony i dzieci
18:00  O zdrowie, Boże błogosłwieństwo i opiekę MB dla Juliana (w 5 r. ur) i Jerzego (w 3.r ur ) Wrzask – od mamy i babci
20:15 + Agnieszka Waldon – od rodziny Kurzacz i Jelonek