Ogłoszenia duszpasterskie na Niedzielę Miłosierdzia Bożego 11.04.2021.
  1. Przeżywamy Niedzielę Miłosierdzia, która otwiera Tydzień Miłosierdzia. Zapraszamy na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego, które odbędzie się dzisiaj w kościele o godz. 15:00. Przy wyjściu z kościoła odbywa się zbiórka do puszek na Dzieła Miłosierdzia pełnione przez Caritas.
  2. Spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 17:00 w kościele. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W każdy piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. Od dzisiaj powraca Msza św. odprawiana w niedziele o godz. 20:15.
    Zapraszamy na publiczną modlitwę różańcową, na czeladzki Rynek, w środę 14 kwietnia o godzinie 19:00. W okresie letnim Różaniec publiczny będzie się odbywał w drugą środę miesiąca o godz. 19:00.
  3. Najbliższa niedziela to niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona w tym dniu na tacę będzie przeznaczona na jej utrzymanie. Składamy serdeczne podziękowania Darczyńcom naszej świątyni za wszystkie złożone dotychczas ofiary, zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli: +Teofil Kilian – lat 87 , +Marianna Kalińska – lat 78, +Maria Łukasiewicz – lat 78, +Anna Szafraniec – lat 84, +Irena Oczeretnik – lat 87, +Bożena Korzeńska – lat 71, +Jolanta Zarychta – lat 65, +Irena Bronowicka – lat 94, +Jerzy Zembala – lat 66 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…