Ogłoszenia duszpasterskie na 4 Niedzielę Wielkanocną 25.04.2021.
  1. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy niedzielę ,,Daru Serca”. Wszystkim Dobroczyńcom składamy serdeczne podziękowania za złożone ofiary na potrzeby kościoła, zarówno na tacę jak i poprzez przelew na konto Parafii. Bóg Zapłać.
  2. Dzisiaj 4 niedziela wielkanocna. Rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne. Dzisiaj również przypada 15 Ogólnopolska Niedziela Modlitw za Kierowców. To dzień szczególnej modlitwy za kierowców i wszystkich poruszających się po drogach. Łączymy tę modlitwę z dodatkowym błogosławieństwem kierowców i poświęceniem pojazdów po każdej Mszy św. Podobnie jak to ma miejsce w dniu św. Krzysztofa, ofiara składana przy tej okazji przeznaczona jest na zakup środków transportu dla misjonarzy.
  3. Kolejne spotkanie kandydatów do bierzmowania odbędzie się w najbliższy wtorek o godz. 17:00 w kościele. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W każdy piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. W najbliższy piątek o godz. 18:00 Msza Św. zbiorowa za zmarłych. W 1 sobotę miesiąca Msza Św. Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu Maryi o godz. 7:30. W sobotę również rozpoczyna się maryjny miesiąc maj. Przypominamy o nabożeństwie ku czci NMP. Nabożeństwo majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16:00.
  4. W niedzielę 2 maja do 1 Komunii św. przystąpią 3 grupy dzieci, o godz. 10:00, 11:15 i 12:30. Sakrament Pokuty dla dzieci przystępujących do 1 Komunii w sobotę 1 maja od godz. 9:00. Rodzice mogą korzystać ze Spowiedzi przez cały tydzień podczas Mszy o godz. 17:30 i 18:00. Dzieci po przystąpieniu do 1 Komunii zapraszamy do udziału w tradycyjnym „Białym Tygodniu” od poniedziałku do piątku, na Nabożeństwie Majowym o godz. 17:30 i Mszy św. o godz. 18:00.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli :
    +Mirosław Szewczyk – lat 62 , +Witold Płaczek – lat 64, +Anna Trefon – lat 36, +Robert Łasak – lat 89 – polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…