Ogłoszenia duszpasterskie na 6 Niedzielę Wielkanocną 09.05.2021.
  1. Dzisiaj 6 niedziela wielkanocna. W poniedziałek, wtorek i środę przypadają dni modlitw o urodzaje i błogosławieństwo w pracy na roli.
  2. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. Zapraszamy na Różaniec publiczny w intencji o odnowę moralną Narodu polskiego, który odbędzie się w środę 12 maja o godz. 19:00 na rynku Starego Miasta. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. W piątek również rozpoczynamy nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Nabożeństwo majowe w tygodniu codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy o godz. 16:00.
  3. Najbliższa niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego to również niedziela ,,Daru Serca”, podczas której będziemy się modlić za Ofiarodawców i Darczyńców naszej świątyni. Taca z przyszłej niedzieli zostanie przeznaczona na utrzymanie Domu Bożego. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary. Bóg Zapłać.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszli śp. zmarli :
    +Jerzy Darmochwał – lat 67 , +Józef Chodór – lat 67, +Robert Chmiel – lat 49, +Mirosław Zduniak – lat 93 - polecajmy ich oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…