Ogłoszenia duszpasterskie na 10 Niedzielę zwykłą 06.06.2021.
 1. Przeżywamy 10 Niedzielę zwykłą. Z serca dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by Uroczystość Bożego Ciała w naszej parafii miała tak piękny przebieg i podniosły charakter. Grupom parafialnym, budowniczym ołtarzy, dzieciom komunijnym i wszystkim wiernym za tak liczny udział i zaangażowanie - Bóg Zapłać.
 2. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S.
  W najbliższą niedzielę o godz. 16.00 Msza Św. zbiorowa rocznicowa – możemy zamawiać intencje za żyjących Jubilatów i Solenizantów z okazji Urodzin, rocznicy Ślubu, Chrztu i Imienin.
 3. Trwa Oktawa Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna w dzisiejszą niedzielę po Mszy o godz. 16.00, a w tygodniu po Mszy o godz. 18.00. W czwartek przypada zakończenie Oktawy Uroczystości BC. Po Mszy św. o godz. 18.00 procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła, a po procesji poświęcenie wianków z ziół i kwiatów. Prosimy wszystkie grupy parafialne oraz chętnych o pomoc w budowie ołtarzy.
 4. W piątek uroczystość NSPJ. Msze św. w tym dniu o godz. 7.00, 9.00, 16.00 i 18.00. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Uświęcenie Kapłanów.
  Ważna informacja dla osób, które zamówiły w tym dniu, czyli w piątek 11 czerwca Msze św. - intencja Mszy z godz. 7:30 będzie odprawiona o godz. 9:00, a intencja Mszy z godz. 17:30 będzie odprawiona o godz. 16:00. Za zmianę przepraszamy.
 5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
 6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. zmarłe:
  +Władysława Kręcisz – lat 91, + Zofia Filipczyk – lat 88- polecajmy je oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…