Ogłoszenia duszpasterskie na 29 Niedzielę Zwykłą 17.10.2021.
  1. Dzisiejsza trzecia niedziela miesiąca jest w naszej parafii niedzielą ,,Daru Serca”. Modlimy się za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone ofiary na trwające prace przygotowawcze, na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
  2. Jutro przypada święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia. W naszych modlitwach pamiętajmy szczególnie o lekarzach, pielęgniarkach i całym personelu medycznym.
  3. We wtorek o godz. 18.00 Msza Św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. W piątek 22.10. o godz. 18:00, zapraszamy wszystkich czcicieli św. Szarbela na Mszę św. w intencji o uzdrowienie duszy i ciała. Msza połączona będzie z błogosławieństwem relikwiami i namaszczeniem olejem św. Szarbela.
  4. Wyrazem naszej wiary w życie wieczne oraz wdzięczności wobec zmarłych jest modlitwa w ich intencji. Przyjmujemy wypominki roczne (na niedziele o godz. 7:00, 10:00 i 18:00), oktawalne ( z różańcem i Mszą św. w dniach od 2 do 9 listopada) i jednorazowe (w dniu 2 listopada o godz. 8:00 lub 9:00). Wypominki możemy zamawiać w kancelarii parafialnej i zakrystii. Kartki wypominkowe dostępne są przy wyjściu z kościoła. Prosimy o bardzo czytelne wypisanie zmarłych oraz dodanie dokładnej informacji jakie to wypominki i na którą godzinę.
  5. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  6. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  7. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. zmarła:
    + Halina Zegan – lat 85 - polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…