Ogłoszenia duszpasterskie na 30 Niedzielę Zwykłą 24.10.2021.
 1. Tydzień temu przeżywaliśmy niedzielę ,,Daru Serca”. Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.
 2. Dzisiaj przeżywamy Światowy Dzień Misyjny i rozpoczynamy Tydzień Misyjny. Modlimy się za Misjonarzy i Misjonarki. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na Papieskie Dzieła Misyjne.
 3. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. Również w najbliższy piątek o godz. 18:00 comiesięczna Msza św. zbiorowa za Zmarłych.
  Pamiętajmy o zmianie czasu w najbliższy weekend.
  W niedzielę za tydzień po raz ostatni będzie sprawowana Msza św. o godz. 20.15.
 4. W tym roku Zgromadzenie Sióstr Karmelitanek Dzieciątka Jezus obchodzi 100 lecie istnienia. Nasze siostry Karmelitanki swoją jubileuszową obecność w tutejszej parafii będą chciały wkrótce uczcić obecnością na wszystkich Mszach św. Szczegóły zostaną podane za tydzień.
 5. Wyrazem naszej wiary w życie wieczne oraz wdzięczności wobec zmarłych jest modlitwa w ich intencji. Przyjmujemy wypominki roczne (na niedziele o godz. 7:00, 10:00 i 18:00), oktawalne ( z różańcem i Mszą św. w dniach od 2 do 9 listopada) i jednorazowe (w dniu 2 listopada o godz. 8:00 lub 9:00). Wypominki możemy zamawiać w kancelarii parafialnej i zakrystii. Kartki wypominkowe dostępne są przy wyjściu z kościoła. Prosimy o bardzo czytelne wypisanie zmarłych oraz dodanie dokładnej informacji jakie to wypominki i na którą godzinę.
 6. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
 7. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
 8. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. zmarła :
  + Halina Zegan – lat 85 - polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…