Ogłoszenia Duszpasterskie na 32 Niedzielę zwykłą – 07.11.2020.
  1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Pamiętamy w modlitwie o prześladowanych siostrach i braciach w wierze, a po Mszy św. odbywa się kwesta do puszek na Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie.
  2. We wtorek 9.11. o godz. 16:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Sodalicji Mariańskiej. Zapraszamy członków i sympatyków. Również we wtorek 9.11 o godz. 18:00 w Domu Parafialnym odbędzie się spotkanie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną Wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W najbliższy czwartek 11 listopada przypada 103 rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości – zapraszamy w tym dniu na Msze św. o godz. 7:00, o godz. 10:00 w intencji Ojczyzny, oraz o 16:00 i 18:00. W piątek o godz. 15:00 w kościele Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem NS. Zapraszamy na Różaniec publiczny na czeladzki Rynek w sobotę 13 listopada o godz. 13.00. W najbliższą niedzielę o godz. 16:00 Msza św. rocznicowa.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Światowy Dzień Ubogich. Rozprowadzane będą „Tytki Charytatywne” – papierowe torby, do których składamy najbardziej potrzebne artykuły dla osób ubogich w parafii lub będących pod opieką Caritas.
  4. Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego "Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.
  5. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.
  6. W ubiegłym tygodniu z naszej wspólnoty do wieczności odeszła śp. zmarła : + Teresa Załuska – lat 72 - polecajmy ją oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…