Ogłoszenia duszpasterskie na 20 Niedzielę Zwykłą 14.08.2022.

1). Trwa czas wakacji i urlopów. Pamiętajmy o chrześcijańskim przeżywaniu wypoczynku oraz o zachowaniu trzeźwości w miesiącu sierpniu.

2). Jutro w poniedziałek  15.08. przypada uroczystość Wniebowzięcia NMP (MB Zielnej). Jest także Święto Wojska Polskiego. Msze św. w tym dniu o godz. 7:00, 8:30, 10:00, 11:15, 16:00 i 18:00. Po Mszach św. błogosławieństwo ziół i kwiatów.

3). We wtorek o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną do św. Judy Tadeusza. W środę o godz. 18:00 Msza św. z Nowenną wieczystą do MB Pocieszenia - intencje dziękczynne i błagalne przyjmujemy w kancelarii i zakrystii, także bezpośrednio przed Mszą św. W piątek o godz. 15:00 Koronka do Miłosierdzia Bożego z wystawieniem N.S. i pouczeniem Miłosierdzia.

4) W przyszłą niedzielę przypada trzecia niedziela miesiąca, która jest w naszej parafii niedzielą ,,Daru Serca”. Będziemy się modlić za Ofiarodawców i Dobroczyńców naszej świątyni, a ofiara złożona na tacę zostanie przeznaczona na trwające prace przygotowawcze i projektowe.  Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za złożone dotychczas ofiary na tacę oraz poprzez przelew na konto parafii. Bóg Zapłać.

5). Msze św. podczas wakacji w dni powszednie są odprawiane o godz. 7:30 i 18:00. W niedzielę nie ma Mszy o godz. 18:00, natomiast jest odprawiana Msza o 20:15. Możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty jest przed każdą Mszą św., a w razie potrzeby również po Mszy.

6). Zachęcamy do zakupu i lektury tygodnika katolickiego „Niedziela", który jest dostępny na stoliku z prasą.

7). Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionego tygodnia  i opieki Matki Bożej. Szczęść Boże.

8). Pomódlmy się za zmarłe, których pogrzeb odbył się w minionym tygodniu :
+ Danuta Grabowska  – lat 81, + Alicja Pawełko – lat 90 - polecajmy je oraz naszych bliskich zmarłych Bożemu Miłosierdziu. Wieczny odpoczynek…