Msza ku czci św Szarbela w Czeladzi

miniaturaW miniony poniedziałek przypadał dwudziesty drugi dzień marca i jak w każdym miesiącu w tym dniu została odprawiona Msza Święta za wstawiennictwem św. Szarbela. Ta piękna tradycja w parafii św. Stanisława B.M. w Czeladzi przyciąga coraz więcej wiernych, którzy pragną modlić się o uzdrowienie i wszelkie potrzebne łaski.

Mszy Świętej przewodniczył ksiądz proboszcz Jarosław Wolski. Podczas liturgii na ołtarzu wystawione były relikwie św. Szarbela. Zgodnie z tradycją na koniec każdy mógł otrzymać indywidualne błogosławieństwo relikwiami św. Szarbela oraz namaszczenie na czole olejem tego wielkiego świętego.

Miejmy nadzieję, że na modlitwach za wstawiennictwem św. Szarbela zanoszonych dwudziestego drugiego dnia każdego miesiąca w naszej parafii będą gromadzić się coraz liczniejsze rzesze wyznawców. Pomoc tego wielkiego świętego jest nam przecież niezmiernie potrzebna w trudnych czasach pandemii.

(tekst Agnieszka B. foto ks.Łukasz)