Plan wizyty duszpasterskiej

W zwiazku z zakończeniem dnia 18 stycznia indywidualnych odwiedzin podajemy informację dotyczacą osób , które z roznych powodów nie przyjęły kapłana.

Informujemy, iż przez najbliższe niedziele będziemy sprawować o godz. 11:15 Msze św. w intencji Parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kapłana w swoim domu podczas kolędy. Podobnie jak w ubiegłym roku ta Msza będzie połączona z modlitwą i indywidualnym błogosławieństwem kolędowym. Po błogosławieństwie na końcu Mszy wierni otrzymają obrazki kolędowe i będą mogli złożyć swój Dar Serca z racji kolędy.

W niedzielę 23 stycznia zapraszamy do kościoła na godz. 11:15 na zapowiedzianą Mszę Parafian, którzy nie mogli przyjąć kapłana po kolędzie, z wszystkich domów znajdujących się na południe od ulicy Będzińskiej, czyli głównej czteropasmowej drogi dzielącej naszą parafię . W praktyce chodzi o całą południową część naszej parafii : ulice - Będzińska, Katowicka, Reymonta, Mysłowicka, Nowopogońska, Borowa, Sportowa i wszystkie ulice do nich przyległe.

30 stycznia o godz. 11:15 na zapowiedzianą Mszę zapraszamy Parafian mieszkających na północ od ulicy Będzińskiej, czyli głównej drogi dzielącej naszą parafię . W praktyce chodzi o całą północną część naszej parafii, domy prywatne i wszystkie bloki : ulice - Bytomska, Przełajska, Szpitalna, Ogrodowa, Miasta Auby, Tuwima, Grodziecka i wszystkie pozostałe oraz ulice do nich przyległe. Zapraszamy także wszystkich wiernych, którzy są spoza naszej parafii, ale biorą czynny udział w Mszach św. w naszym kościele, który jest bliski ich sercu

Plan wizyty duszpasterskiej na rok 2021/22

Poniedziałek 29 listopad – od godz.16:00
1) ul. Miasta Auby 2
2) ul. Ciołkowskiego

Wtorek 30 listopad – od godz.16:00
1) ul. Wrzosowa
2) ul. Tulipanów

Środa 1 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Kosmonautów
2) ul. Słowiańska

Czwartek 2 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Czarnomskiego i Buczka
2) ul. Miasta Auby 4

Piątek 3 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Miasta Auby 6
2) ul. Aleja Róż, Szarych Szeregów, Okrzei

Sobota 4 grudzień – od godz. 9:00
1) ul. Miasta Auby 8
2) ul. Borowa

Poniedziałek 6 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Miasta Auby 10
2) ul. Kamienna, Spokojna, Wapienna

Wtorek 7 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Miasta Auby 12
2) ul. Mieczyków i Żytnia

Czwartek 9 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Jaśminowa i Bratków
2) ul. Cmentarna, Poprzeczna, Górna, Wąska

Piątek 10 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Nowopogońska
2) ul. Żwirki i Wigury, Moniuszki, Topolowa

Sobota 11 grudzień – od godz. 9:00
1) ul. Ogrodowa 4
2) ul. Sportowa

Poniedziałek 13 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Ogrodowa 6
2) ul. Storczyków i Lawendowa

Wtorek 14 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Ogrodowa 8 (od góry)
2) ul. Ogrodowa 8 (od dołu)

Środa 15 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Modrzejowska, Mysłowicka, Dojazd
2) ul. Polna

Czwartek 16 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Chopina, Strzelecka, Nowa
2) ul. Rynek, Rynkowa, 1 Maja

Piątek 17 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Ogrodowa 10, 14, 16, 18
2) ul. Astrów, Reja, Czeczota

Sobota 18 grudzień – od godz. 9:00
1) ul. Ogrodowa 20
2) ul. Kilińskiego, Nadrzeczna, Boczna

Poniedziałek 20 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Ogrodowa 22 (od góry)
2) ul. Ogrodowa 22 (od dołu)

Wtorek 21 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Niecała, Łączna, Powstania Styczniowego
2) ul. Sobieskiego, Sadowa, Jagodowa

Środa 22 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Reymonta (od początku)
2) ul. Reymonta (od końca)

Czwartek 23 grudzień – od godz.16:00
1) ul. Szpitalna 5
2) ul. Będzińska

Plan wizyty duszpasterskiej po Świętach BN

Wtorek 28 grudzień – od godz. 16:00
1) ul. Bytomska – ks. Łukasz
2) ul. Szpitalna 13, 15, 17 – ks.Andrzej

Środa 29 grudzień – od godz, 16:00
1) ul. Boguckiego, Łączkowa, Niwa – ks.Łukasz
2) ul. Szpitalna 21- ks.Andrzej

Czwartek 30 grudzień – od godz. 16:00
1) ul. Narutowicza – ks.Łukasz
2) ul. Szpitalna 31, 33, 35 – ks.Andrzej

Poniedziałek 3 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 23 (od góry) – ks.Andrzej
2) ul. Szpitalna 23 (od dołu) – ks.Mariusz
3) ul. Katowicka nr 1-7, Ciasna, Walna, Kacza, Podwalna, Kościelna, Żabia – ks.Łukasz

Wtorek 4 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 25, 27, 29 – ks.Andrzej
2) ul. Przełajska (od końca) - ks.Mariusz
3) ul. Przełajska (od początku) – ks.Łukasz

Środa 5 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 24, 26 – ks.Andrzej
2) ul. Ślepa, Zacisze, Czysta. Słoneczna, Cicha, Związku Orła Białego, Pieńkowskiego – ks.Mariusz
3) ul. Wojkowicka (od szpitala), Chmielna, Malinowa – ks.Łukasz

Piątek 7 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 28, 30 - ks.Andrzej
2) ul. Ogrodowa (domy prywatne), Asfaltowa – ks.Łukasz
3) ul. Grodziecka (domy prywatne), Wesoła – ks.Mariusz

Sobota 8 styczeń – od godz. 9:00
1) ul. Szpitalna 32, 34 – ks.Andrzej
2) ul. Zielona, Wspólna, Madera, Rolnicza – ks.Mariusz
3) ul. Waryńskiego 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26 – ks.Łukasz

Poniedziałek 10 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 36 – ks.Andrzej
2) ul. Katowicka (od początku) – ks.Mariusz
3) ul. Katowicka (od końca) i Lotnicza – ks. Łukasz

Wtorek 11 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Szpitalna 51, 53, 55, 57, 59, 61, 63 – ks.Andrzej
2) ul. Szkolna 2, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17 – ks.Mariusz
3) ul.Waryńskiego1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31,33,35,37 – ks.Łukasz

Środa 12 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Tuwima 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29 – ks.Andrzej
2) ul. Armii Krajowej 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25 – ks.Mariusz
3)ul. Armii Krajowej 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30,32 -ks.Łukasz

Czwartek 13 styczeń – od godz. 16:00 i 15.30
1) ul. Tuwima 31,33,35,37,39,41,43,45 – ks.Andrzej od 15.30
2) ul. 17 Lipca 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24 – ks.Mariusz
3) ul. 17 Lipca 1,3,5,7,9,11,13,15,17,19,21,23,25,27,29,31 – ks.Łukasz

Piątek 14 styczeń – od godz. 16:00
1) ul. Grodziecka 4, 5, 6 – ks.Andrzej
2) ul. Grodziecka 35,37,39,41,43,45,47,49,51,53 – ks.Mariusz
3) ul. Grodziecka 54,56,58,60,62,64,55,57,59 – ks.Łukasz

Sobota 15 styczeń – od godz. 9:00
1) ul. Tuwima 47,49,51,53,55,57 – ks.Andrzej
2) ul. 11 Listopada 2,4,6,1,3,5,7,9,11 – ks.Mariusz
3) ul. Tuwima 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,22,24,26,28,30 – ks.Łukasz

Poniedziałek 17 styczeń 
1) ul. Spółdzielcza 1,3,5,7,9,11,13 – ks.Andrzej od godz.9.00
2) ul. Spółdzielcza 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20 – ks.Mariusz od godz.16.00
3) ul. Szpitalna (domy prywatne) i Szpitalna 2 – ks.Łukasz od godz. 16.00b

Wtorek 18 styczeń- od godz 16:00

Ul. Będzińska - ks. Mariusz